Mieszkanie 2 pokojowe - 49 mkw w centrum na terenie ogrodzonym w centrum

Świetna lokalizacjia dla ludzi młodych, czynnych zawodowo, wszędzie blisko. Bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu  Łódzkiego EKSOC i WSHE. Nieopodal Centrum Handlowe MANUFAKTURA i  Dworzec Łódź Fabryczna. Do Piotrkowskiej 5 min spacerkiem.

Mieszkanie na rogu ulic Rewolucji i Kilińskiego, I piętro, 2 rozkładowe pokoje (10mkw, 17mkw), nieduża kuchnia z oknem (9mkw), łazienka ( 5,5mkw), przedpokój  - łączny metraż mieszkania 49 mkw.

Mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie będzie miało wyposażoną podobnie jak na zdjęciach w meble kuchnię (inna kolorystyka), jednkaże jesli ktos ma życzenie wyposażyć sobie wg siebie, możemy obecne meble usunąć. Łazienka wyposażona w natrysk, umywalkę, WC, miejsce na pralkę i kosz z blelizną. Aktualnie mieszkanie przechodzi remont.
Możliwość długoletniego zamieszkiwania. Ściany będą czyste, w białym lub innym wybranym przez Najemca kolorze, podłogi - panele podłogowe nowe, kuchnia i łazienka kafle na podłodze, w przedpokoju - panele. Drzwi do mieszkania antywłamaniowe klasy C - zniżka w ubezpieczeniu. Domofon, zamykana brama. Do mieszkania przyporządkowana również piwnica.

Wynajem bezpośredni z możliwością czasowego meldunku, wystawiamy faktury VAT, pobieramy kaucję zabezpieczającą zwrotną.

Mieszkanie posiada wszystkie niezbędne media - Najemca bezpośrednio podpisuje umowę z Gazownią i Elektrownią i sam rozlicza się ze zużycia wg liczników. Woda rozliczana na podstawie odczytów wodomierzy - raz na kwartał. Ogrzewanie gazowe-lokalne ( niskie rachunki za gaz - wg poprzedniego lokatora ok. 250 zł w sezonie grzewczym/1m-c).
Kablówka i internet  z TOYA - gniazda w obu pokojach. Wybór oferty - ilości kanałów, przepustowości internetu - wg uznania Najemcy.

Koszt wynajmu wraz z czynszem i opłatą za 1 osobę za śmieci - 1300 zł + media (liczniki - woda, gaz, prąd).


Szczegóły na telefon - 42 637 57 03 lub 663 17 84 17.
« powrót
PPHU Betinex
ul. Gdańska 91/93,
90-613 Łódź
NIP 726-037-68-00

Sekretariat:
tel.: 42 637 57 03
fax: 42 637 36 03
e-mail: betinex@betinex.com.pl