Sale konferencyjne
Z sali konferencyjnej mogą korzystać Najemcy Centrum Biurowego Gdańska 91. Korzystanie z sali w dni powszednie od godziny 8 do 16 dla terminowych Najemców jest bezpłatne!!!
Uwaga są limity do wykorzystania w m-cu, uzależnione od wielkości wynajmowanej powierzchni.

Sala konferencyjna przygotowana jest na zorganizowanie spotkania dla 30 osób. Kameralne wnętrze, długi stół i dookoła krzesła. Sala znajduje się w piwnicy budynku frontowego, zaraz przy zapleczu gastronomicznym, z którego można korzystać nie tylko w trakcie organizowania spotkań w sali konferencyjnej, ale na codzień posilić się śniadaniem, obiadem, podwieczorkiem, a także wypić kawę z klientem czy zorganizować krótkie spotkanie.

W zorganizowaniu konferencji mogą Państwo liczyć na pomoc doświadczonego Szefa Kuchni który dla Was prowadzi  Restaurację "Apetitt".  W ramach szkoleń, spotkań na sali konferencyjnej nie jest możliwe korzystanie z innej firmy cateringowej oraz z własnego kącika kawowego*.  

https://pl-pl.facebook.com/Restauracja-Apetitt-1436705286578378/


Aby skorzystać z sali wystraczy zadzwonić do administracji CENTRUM BIUROWEGO 42 637 57 03 i poprosić o rezerwację sali w wybranym przez siebie terminie.
Z sali konferencyjnej korzystają firmy potrzebujące zorganizować krótkie spotkania wewnętrzne w sprawach firmy, spotkania rekrutacyjne w sprawie pracy, szkolenia, narady, prezentacje produktów firmy, jak również kilkudniowe szkolenia dla firm.

Sala konferencyjna pozwala klientom i ich gościom skoncentrować się na pracy. Personel gastronomiczny dopilnuje, aby konferencja nie była zakłócona przez czynniki zewnętrzne. Uczestnicy konferencji zostaną obsłużeni przez profesjonalny zespół w kameralnie urządzonym barku i stamtąd skierowani do sali konferencyjnej w której odbywa się spotkanie.

Z uwagi na NIEODPŁATNE korzystanie z sali konferencyjnej - sala nie jest wyposażona w sprzęt multimedialny.  Administracja obiektu zapewnia osobom korzystającym z sali bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Z sali można korzystać również po godzinie 16 w dni powszednie i w weekendy, wiąże się to  z konsultowaniem terminów i formy odpłatności  z  Restauracją Apettit pod numerem telefonu.: 692-998-897

Oprócz spotkań biznesowych, salę konferencyjną lub kominkową można wykorzystać do bardziej przyjemnych celów. Zapraszamy do organizowania spotkań integracyjnych, wspólnych wigilii, imprez okolicznościowych i innych!

W przerwie spotkania, szkolenia, można również skorzystać z dobroczynnych zabiegów kosmetycznych  na terenie CENTRUM BIUROWEGO w Centrum Estetyki BEAUTY - www.beauty.com.pl

PPHU Betinex
ul. Gdańska 91/93,
90-613 Łódź
NIP 726-037-68-00

Sekretariat:
tel.: 42 637 57 03
fax: 42 637 36 03
e-mail: betinex@betinex.com.pl