Gdańska 91

CENTRUM BIUROWE GDAŃSKA 91/93

Kompleks budynków biurowych który stanowi CENTRUM BIUROWE GDAŃSKA 91 to 5 budynków o łącznej powierzchni 6700 m². Obiekt położony jest przy ruchliwej ulicy Gdańskiej tuż przy Andrzeja Struga. Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską, zarówno autobusową jak i tramwajową. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne siedziby banków, wyższych uczelni i innych szkół, teatry, Urząd Miasta Łodzi, dworzec Łódź Fabryczna, Łódź Kaliska.
Blisko kompleksu znajdują się Galeria Łódzka oraz Manufaktura.

Kompleks biurowy jest chroniony 24 h przez pracowników do tego wyznaczonych, jak również monitorowany. Budynki posiadają infrastrukturę tele-informatyczną. Nasi klienci mają możliwość parkowania pojazdów na terenie nieruchomości nieodpłatnie*. Tak samo traktowani są interesanci. Ci z klientów którze zwiążą się z nami umową o współpracy i wynajmą powierzchnię biurową, dodatkowo mają możliwość dostępu do sali konferencyjnej z bezpłatnym Wi-FI . Wynajem sali od poniedziałku do piątku między 8.00-16.00 jest bez dodatkowych opłat** (jeśli firma nie jest z branży szkoleniowej i nie jest to przedmiot działania Najemcy).

Nieruchomość jest wyremontowana, a lokale biurowe przeznaczone do wynajęcia oddawane są w  ręce Najemcy nieumeblowane, przygotowane do wprowadzenia, nie wymagają nakładów inwestycyjnych od Najemcy. Standardowy wystrój lokali to sufit armstrong z oświetleniem rastrowym, panele lub parkiet, gładzie pomalowane na biało, bądź na życzenie Najemcy na inny kolor. Zdarzają się lokale z wertikalami w oknach i klimatyzacją. W lokalu doprowadzone jest sztywne łącze internetowe oraz gniazda telefoniczne. Na obiekcie klienci mają możliwość z korzystania z usług ORANGE, TOYA oraz lokalny provider firma Telkonekt.

Obiekt jest zasilany własnym lokalnym ogrzewaniem – gazowym. Nie mamy typowego sezonu grzewczego!!! Jesteśmy niezależni. Do dyspozycji Najemców jest również dział techniczny, który sprawuję pieczę nad prawidłową eksploatacją budynków, na bieżąco rozwiązywane są problemy techniczne jeśli takowe wystąpią w trakcie eksploatacji nieruchomości. Nasi klienci są obsługiwani przez administrację obiektu w dni powszednie od 8 do 16.

Na terenie obiektu znajduje się Bar który w swojej ofercie ma śniadania, obiady, oraz drobne przekąski. Można przyjść z klientem na pyszną kawę i porozmawiać. Dla bardziej zmęczonych i zestresowanych Centrum Estetyki Beauty zaprasza na Day Spa. 

Z nami ciekawie, bezpiecznie i na dłużej. Wszystkich zachęcamy do zapoznania naszej oferty oraz współpracy.
budynek A i B
Budynek D i E
Budynek F
wnętrza